Kancelaria prawna TAXELkancelaria prawna

Radca prawny w Krakowie – obsługa prawna Kraków

Dewizą Kancelarii Prawnej TAXEL są ludzie oraz ich wieloletnie doświadczenia w obsłudze prawnej firm działających na terenie całego kraju.

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych.

Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całej Polski, ogniskując swoją działalność na terenie woj. małopolskiego, śląskiego oraz łódzkiego i mazowieckiego.

Cechujący Kancelarię indywidualizm powoduje, że każda sprawa rozpatrywana jest jednostkowo – w aspekcie prawnym i podatkowym, gdyż najważniejsze dla nas są potrzeby i oczekiwania Klienta. Kancelaria działa zgodnie z zasadami etyki oraz zapewnia zachowanie poufności danych i informacji uzyskanych w związku z udzielaniem pomocy prawnej.

 W celu zapewnienia całościowych rozwiązań problemów naszych Klientów, Kancelaria prawna TAXEL współpracuje ze specjalistami z poszczególnych dziedzin – podmiotami zajmującymi się wywiadem gospodarczym, księgowymi, notariuszami, adwokatami oraz innymi radcami prawnymi.

 

Kancelaria oparta jest na trzech filarach:

  1. Wysoka jakość i profesjonalizm świadczonych usług,
  2. Indywidualne podejście do każdej ze spraw,
  3. Życzliwość i wysoka kultura osobista.

Jedną z naszych specjalności jest również windykacja należności, zapewniająca naszym Klientom jak najpełniejsze zaspokojenie ich wierzytelności posiadanych wobec podmiotów, które nie wywiązują się ze swoich zobowiązań. Dochodzenie i windykacja należności (przedsądowa oraz sądowa) poprzedzana jest wnikliwą analizą każdego zlecenia co ma na celu jak najlepsze przygotowanie się do odzyskania należności oraz zoptymalizowanie podejmowanych działań.

Zdając sobie sprawę z ogromnego wpływu, jaki na działalność i funkcjonowanie przedsiębiorstw wywiera mnogość przepisów prawnych chcemy, aby obsługa prawna i doradztwo podatkowe świadczone przez naszą Kancelarię dawały naszym Klientom bezpieczeństwo i komfort funkcjonowania. Mając na uwadze powyższe, nasze działania nie stanowią dla Klientów koniecznego wydatku, ale przyczyniają się do ich rozwoju i stabilizacji.

Kancelaria Prawna TAXEL – radca prawny w Krakowie.